آرمان شرق: حسام الدین آشنا در صفحه اینستاگرام خود نسبت به اظهارات رحیم پور ازغدی درباره عملیات کربلای ۴ واکنش نشان داد.

به گزارش آرمان شرق به نقل از خبرآنلاین، حسام الدین آشنا در صفحه اینستاگرام خود نسبت به اظهارات رحیم پور ازغدی درباره عملیات کربلای ۴ واکنش نشان داد.

گفتنی است رحیم پور ازغدی در پاسخ به سوال دانشجویان دانشگاه تهران مبنی بر اینکه «این روزها سالگرد عملیات کربلای۴ و شهادت غریبانه غواص‌ها است. رسانه‌های بیگانه و چند نفر از دولتی‌ها مثل آقای آشنا و… به گونه‌ای جوسازی کرده‌اند که گویا هزاران شهید داده‌ایم و دکتر محسن رضایی آن را حرکتی انحرافی دانسته است. حال آنکه اساسا خود این آدم‌ها زمان کربلای ۴ در خانه‌ها نشسته بودند.” گفت: این تیپ افراد برخلاف رزمنده‌ها و شهدای دانشگاه امام صادق (ع)، از آن امام صادقی‌هایی بودند که در آن زمان جبهه نمی‌رفتند، بعدها هم یک روز معمم بودند و یک روز عمامه‌ها را برمی‌دارند، روزی در وزارت اطلاعات بودند و روزی با خارج نشین‌های معاند هم‌صدایی می‌کنند. به نظر می‌رسد این حرف‌ها نشاندن بدهکار به جای طلبکار است. نمونه‌های دیگری هم مثل مسئول پیشین سازمان سینمایی وزارت ارشاد، از همین جبهه ندیده‌ها بودند که جزئی از مسئولین شدند”

متن پاسخ آشنا به شرح زیر است.

جناب رحیم پور ازغدی 

سلام بر شما

از جنابعالی عذر خواهی می‌کنم که بدون اطلاع، استجازه و هماهنگی با جنابعالی در عملیات کربلای چهار و … شرکت داشتم.

از شما نمی‌خواهم که بابت سخنان و ارزیابی‌های ناشایستتان در این جلسه یا آن دو جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عذرخواهی یا توبه کنید. فقط امیدوارم جوانانی  که به اسم اسلام و انقلاب دور خود جمع می‌کنید روزی ضد آخوند، ضد انقلاب، ضد امنیت و ضد دولت و در نهایت آنارشیست نشوند.

بحمدلله فعلا پشتتان گرم است اما شما مسئول تندروی‌های آتی آن جوانان هستید.