آرمان شرق:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پیامک‌هایی برای ما می‌آید که نشان می‌دهد هیچ نظارتی بر قیمت حداقل آجیل شب یلدای مردم، نیست. ظاهرا هر چه دلار پایین می‌آید قرار نیست قیمت‌ها پایین بیاید.

به گزارش آرمان شرق به نقل از ایسنا، مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) گفت: این روزها خیلی بحث از تضعیف مجلس و در نظر نگرفتن جایگاه مجلس شود. ان‌شاءالله که حرمت امام‌زاده را خود متولی نگاه دارد. هیئت رئیسه مجلس سوگند یاد کرده که در برابر تضعیفات، وظایف خود را رعایت کند.

نماینده مردم تهران خظاب به مسئولین نظارت بر بازار متذکر شد: ظاهرا هر چه دلار پایین می‌آید قرار نیست قیمت‌ها پایین بیاید و هیچ نظارتی هم صورت نمی‌گیرد. پیامک‌هایی برای ما می‌آید که نشان می‌دهد هیچ نظارتی بر قیمت حداقل آجیلی که مردم می‌خواهند در شب یلدا بخرند نیست.

وی افزود: من از مسئولین ذی‌ربط خواهش می‌کنم که توجه کنند. واقعا وقتی می‌گویند که دلار به کانال ۱۰ هزار تومان آمده است به سه برابر و چهار برابر شدن قیمت کالاها نیز دقت کرده و متناسب سازی کنند تا مردم بتوانند روزگار خوشی به سر بگیرند.