تاریخ انتشار : یکشنبه 9 خرداد 1400 - 8:49
کد خبر : 69923

فولاد مبارکه پیشتاز طرح تحول دیجیتال در کشور است

فولاد مبارکه پیشتاز طرح تحول دیجیتال در کشور است

ارمان شرق- مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با ایرانسل در راستای هوشمندسازی تولید در این شرکت، پیام مهمی برای شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات دارد تا آن‌ها هم در این راه در کنار ما قرار بگیرند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ضمن ابراز خرسندی از امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با ایرانسل گفت: آرزو دارم که طرح تحول دیجیتال با سرعت انجام شود و تغییرات مدیریتی کشور باعث تغییر در سرعت این طرح نشود.

به گزارش خبرنگار فولاد، حمیدرضاعظیمیان در آیین امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با ایرانسل خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه شروع بسیار خوبی است تا با کمک شرکت ایرانسل پروژه‌های طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه اجرا شوند.

وی افزود: قطعاً اراده و عزم قطعی فولاد مبارکه نه به عنوان یک اقدام ظاهری بلکه به عنوان یک ضرورت در جهت استفاده از نسل پنجم تلفن همراه برای اجرای طرح تحول دیجیتال بسیار جدی است.

تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با ایرانسل پیام مهمی برای شرکت‌های دانش بنیان دارد

عظیمیان یادآور شد: امروز فولاد مبارکه با این اقدام اراده قطعی خود را برای اجرای طرح تحول دیجیتال نشان داد که همراهی شرکت ایرانسل در این راستا یاری‌رسان ما خواهد بود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با ایرانسل در راستای هوشمندسازی تولید در این شرکت، پیام مهمی برای شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات دارد تا آن‌ها هم در این راه در کنار ما قرار بگیرند.

ضرورت اجرای هرچه سریع‌تر طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه

وی با تأکید بر ضرورت استفاده بیشتر و بهتر فولاد مبارکه از خدمات شرکت ایرانسل اذعان داشت: شرکت ایرانسل در جهت ارتقای سطح تکنولوژی ارتباطات کشور بسیار فعال است و همواره درصدد افزایش راندمان و بهره‌وری بوده است، لذا می‌تواند همراه خوبی برای فولاد مبارکه باشد‌.

عظیمیان ضمن ابراز خرسندی از امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با ایرانسل بیان کرد: آرزو دارم که طرح تحول دیجیتال با سرعت انجام شود و تغییرات مدیریتی کشور باعث تغییر در سرعت این طرح نشود.

وی در پایان متذکر شد: اگر بخواهیم فولاد مبارکه با همین قدرت تولید و فروش پابرجا باشد لازم است که طرح تحول دیجیتال اجرایی شود.

فولاد مبارکه پیشتاز طرح تحول دیجیتال در کشور است
مدیرعامل شرکت ایرانسل با بیان این که فولاد مبارکه در اجرای طرح تحول دیجیتال در کشور پیشتاز است، گفت: فولاد مبارکه همواره در مدیریت دانش فعال است و زمینه‌های خوبی برای همکاری با ایرانسل دارد که در این راستا نیز هم‌افزایی خوبی محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فولاد، بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل در آیین امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه و ایرانسل با بیان این که فولاد مبارکه سهم جدی در توسعه اقتصادی کشور دارد، بیان داشت: شرکت فولاد مبارکه نقش بسیار بزرگی در تأمین نیازهای کشور و صادرات دارد.

وی با اشاره به تولید محصولات باکیفیت در فولاد مبارکه افزود: شرکت فولاد مبارکه در رده‌ها و استانداردهای بین‌المللی در حال تولید است.

مدیرعامل ایرانسل ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیران و کارکنان شرکت فولاد مبارکه ادامه داد: پرسنل فولاد مبارکه توانسته‌اند فولاد مبارکه را به عنوان یک مجموعه موفق در سطح کشور سربلند کنند.

وی بیان داشت: فولاد مبارکه با رهبری در جاده‌سازی زیرساخت‌های صنعت در طرح تحول دیجیتال به درستی نیاز جدی توسعه آینده صنعت را شناسایی و برنامه‌ریزی کرده است.

عباسی آرند با بیان این که شرکت ایرانسل به عنوان یک همکار در کنار شرکت فولاد مبارکه است، تأکید کرد: ایرانسل وارد پانزدهمین سال شکل‌گیری شده و شرکت جوانی محسوب می‌شود.

فولاد مبارکه پیشتاز طرح تحول دیجیتال در کشور است

وی تأکید کرد: باید بتوانیم با کمک فناوری درصدد ارتقای بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها در صنایع باشیم تا صنعت بتواند خدمات بهتری در اختیار مشتریان خود قرار دهد؛طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه قطعاً با کمک فناوری نسل ۵ می‌تواند سرعت بگیرد.

مدیرعامل شرکت ایرانسل با اشاره به مشارکت با شرکت فولاد مبارکه عنوان داشت: با امضای تفاهم‌نامه با فولاد مبارکه درصدد همکاری بیشتر با این شرکت هستیم چراکه فولاد مبارکه در اجرای طرح تحول دیجیتال در کشور پیشتاز است.

وی خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه همواره در مدیریت دانش فعال است و زمینه‌های خوبی برای همکاری با ایرانسل دارد که در این راستا نیز هم‌افزایی خوبی محقق خواهد شد.

هدف‌گذاری فولاد مبارکه برای تحول دیجیتال سنگ بنایی برای سایر حوزه‌های صنعتی

مدیرعامل شرکت ایرانسل ادامه داد: فناوری نسل ۵ یک فناوری تحول‌ساز و جهشی بزرگ در صنعت تلفن همراه است، چراکه در این نسل عمدتاً در حال ایجاد زیرساخت تحول صنعتی هستیم.

وی افزود: در نسل ۵ تلفن همراه، سرعت بیشتر، تأخیر کمتر و حجم تبادل اطلاعات فراهم بوده و زمینه‌ساز زیرساخت تحول دیجیتال در حوزه صنعت است که یکی از اهداف طراحان شبکه نسل پنجم از ابتدا استفاده از این فناوری در کاربردهای صنعتی اتصال‌های انبوه بوده است.

عباسی آرند اضافه کرد: نسل ۵ زمینه‌ساز زیرساخت تحول دیجیتالی است که برای حوزه‌های صنعتی تعریف شده است و ما امیدواریم که این هدف‌گذاری در فولاد مبارکه سنگ بنای خوبی برای سایر حوزه‌های صنعتی مثل خودرو، انرژی و کشاورزی باشد.

ایرانسل زیرساخت شبکه برای تجهیز نسل ۵ را فراهم کرده است

مدیرعامل شرکت ایرانسل خاطرنشان کرد: پروانه شکل‌گیری و تأسیس ایرانسل در سال ۱۳۸۴ از طرف وزارت ارتباطات صادر شد و تا یک سال بعد وارد فرآیند اجرا و ارائه خدمات گردید.

وی با بیان این که ایرانسل به عنوان دومین اپراتور بزرگ تلفن همراه در کشور، بزرگترین اپراتور دیتا و حوزه دیجیتال است، اذعان داشت: این شرکت با بیش از ۵۵ میلیون مشترک، نیمی از ترافیک تلفن همراه کشور را پوشش می‌دهد.

عباسی آرند با بیان این که ایرانسل در سال ۹۹ نخستین اپراتوری بود که اولین سایت‌های نسل ۵ را وارد کشور کرد، تصریح کرد: بیش از ۲ سال است که در حال کار کردن روی زیرساخت‌های خارجی هستیم.

وی با اشاره به اینکه ایرانسل آماده‌سازی زیرساخت شبکه در کل کشور برای تجهیز به نسل ۵ را فراهم کرده است، گفت: زیرساخت‌های کامل دسترسی به نسل ۵ در ایرانسل آماده است و در هر جای کشور می‌توانیم خدمات خود را ارائه دهیم.

دیرعامل ایریسا مطرح کرد
هوشمندسازی پروژه‌های خطوط تولید فولاد مبارکه با اجرای طرح تحول دیجیتال
مدیرعامل شرکت ایریسا هدف از امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه با شرکت ایرانسل را فراهم‌سازی بستر فولاد مبارکه هوشمند در سال ۱۴۰۴ دانست و گفت: برای تحقق طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه پروژه‌های مرتبط با خطوط تولید این شرکت هوشمندسازی می‌شوند.

به گزارش خبرنگار فولاد، رسول سرائیان مدیرعامل ایریسا در آیین امضای تفاهم نامه فولاد مبارکه و ایرانسل گفت: امروز نخستین تفاهم‌نامه تحول دیجیتال فولاد مبارکه با ایرانسل امضا می‌شود که با امضای این تفاهم‌نامه شبکه ارتباطی جزیره‌ای به یک شبکه ارتباطی یک‌پارچه و هماهنگ تبدیل خواهد شد.

وی هدف از امضای این تفاهم‌نامه را فراهم‌سازی بستر فولاد مبارکه هوشمند در سال ۱۴۰۴ دانست و افزود: برای تحقق طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه پروژه‌های مرتبط با خطوط تولید این شرکت هوشمندسازی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت ایریسا خاطرنشان کرد: برای تحقق چشم‌انداز ۵ ساله طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه و انقلاب چهارم صنعتی نقشه راه هوشمندسازی این شرکت به ما می گوید که چگونه باید این مسیر ۵ ساله را طی کنیم.

هوشمندسازی پایش حمل سرباره در فولاد مبارکه

وی عنوان داشت: حوزه‌های شناختی طرح لجستیک هوشمند در کمیته راهبری فولاد مبارکه به تصویب رسید و هوشمندسازی پایش حمل سرباره در این شرکت به عنوان نخستین زیرشاخه لجستیک هوشمند با امضای تفاهم‌نامه با ایرانسل عملیاتی خواهد شد.

سرائیان با بیان این که کار مشترک با بدنه لایه‌های اجرایی و عملیاتی، یکی از بهترین اتفاقاتی است که توسط ایریسا و فولاد مبارکه در حال انجام است، عنوان کرد: در ۱۵ بهمن سال ۹۹، مناقصه طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه با حضور ۵ شرکت برگزار شد و نهایتاً شرکت ایرانسل در مناقصه برگزیده شد که امروز افتخار این را داریم که نخستین قرارداد تحول دیجیتال را با شرکت ایرانسل امضا می‌کنیم.

وی اذعان داشت: توسعه نسل پنجم ارتباطی و اینترنت ضروری است، نسل پنجم از نظر سرعت در مقیاس میلیونی پوشش‌دهی دارد که طرح تحول دیجیتال نیز با فازبندی در کمیته راهبری فازبندی گردیده است.

فولادمبارکه به عنوان نخستین واحد صنعتی کشور تحت پوشش۵G قرار می‌گیرد

مدیرعامل ایریسا ادامه داد: یکی از اصول مهم برای تحقق فولاد +۲۲ اتصال تمام بخش‌های شرکت فولاد مبارکه در شبکه‌ای هماهنگ و یک‌پارچه است که با اجرای نخستین گام در ریل‌گذاری تحقق سند تحول دیجیتال در کمتر از ۳ ماه دیگر شرکت فولادمبارکه به عنوان نخستین واحد صنعتی کشور تحت پوشش شبکه ارتباطی نسل پنجم قرار می‌گیرد.

وی با بیان این که با اجرای طرح تحول دیجیتال در فولاد مبارکه، شبکه ارتباطی جزیره‌ای در فولاد مبارکه به شبکه ارتباطی یک‌پارچه و هماهنگ تبدیل می‌شود، یادآور شد: شرکت فولاد مبارکه برنامه‌ای ۵ ساله در راستای هوشمندسازی این شرکت تعریف کرده و در تلاش است با اجرای این برنامه به شرکتی هوشمند مبتنی بر نسل چهارم اقتصادی تبدیل شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.