همة ما به عنوان اعضای تشکیل دهندة پیکرة با شکوه ایران اسلامی نیک می‌دانیم که عدم بهره¬مندی مناسب و شایسته از فرصت¬های تاریخی، موجب پشیمانی خواهد شد و به سادگی وسهولت نمی¬توان به جبران مافات پرداخت. صندوق رأی، میراث گرانسنگ نهضت مشروطیّت ایران و ثمرة خون پاک و مطهّر شهدای والامقام انقلاب اسلامی است

علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی به مناسبت برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه نوشت: همه ما به عنوان اعضای تشکیل دهنده پیکره با شکوه ایران اسلامی نیک می دانیم که عدم بهره­مندی مناسب و شایسته از فرصت­های تاریخی، موجب پشیمانی خواهد شد و به سادگی وسهولت نمی­توان به جبران مافات پرداخت.

به گزارش انتخاب، متن پیام به شرح زیر است:

لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَيِّنَاتِ وَأَنْزَلْنَا مَعَهُمُ الْكِتَابَ وَالْمِيزَانَ لِيَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ

ملّت قهرمان و سرافراز ایران

بار دیگر موسم برگزاری آزمون مردمسالاری در خردادماه فرا رسیده و چشم جهانیان و نگاه ناظران بین­المللی به قدم­ها و دستانِ پرتوان و سرنوشت سازِ شما دوخته شده است. اگرچه بسیاری از دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی در تلاشند تا به لطایف الحیل و با استفاده از امکانات و ابزارهای رسانه­ای، بذر نومیدی و یأس را در دلهای جمع کثیری از هموطنانِ عزیزمان بپراکنند امّا اینجانب به زمان شناسی و هوشمندیِ جبلّی و تاریخیِ مردمان ایران زمین ایمان دارم و بر این باورم که به رغم کوشش مذبوحانة مدّعیان و نامحرمان، ملّت بزرگ ایران یک بار دیگر، با صلابت و پرتوان در عرصة تعیین سرنوشت و صیانت از ارکان مردمسالاری دینی حضور خواهد یافت. هرچند در این میانه، برخی از عزیزان و خدمتگزاران صدیق نظام و انقلاب آنچنان که باید و شاید، قدر ندیدند و میدان برای بهره­مندی ملّت عزیز ایران از خدمات ‌آنان آماده نشد؛ امّا اکنون زمان شِکوه و شکایت از برخی قصورها و تقصیرها نیست.

همة ما به عنوان اعضای تشکیل دهندة پیکرة با شکوه ایران اسلامی نیک می دانیم که عدم بهره­مندی مناسب و شایسته از فرصت­های تاریخی، موجب پشیمانی خواهد شد و به سادگی وسهولت نمی­توان به جبران مافات پرداخت. صندوق رأی، میراث گرانسنگ نهضت مشروطیّت ایران و ثمرة خون پاک و مطهّر شهدای والامقام انقلاب اسلامی است. پس بر ماست که با هر گرایش و عقیده و سلیقه به ندای رهبر فرزانة انقلاب اسلامی (مدّظله العالی) لبیک گوییم و برای سربلندی و اسرافرازی ایران کهن و ترسیم چشم­اندازی نوید بخش در آستانة ورود به قرن جدید خورشیدی ، هنگامه­ای دیگر برپا کنیم و نقشی ماندگار از خود بر صحیفة روزگار به یادگار نهیم.

زمانه قرعة نو می زنـــد به نام شمـــا خوشا شما که جهان می رود به کام شما

زمان به دستِ شما می ­دهد زِمام مــــراد از آنــکه هست به دستِ خرد زمـام شما