تاریخ انتشار : دوشنبه 10 خرداد 1400 - 12:10
کد خبر : 70048

مرعشی:حزب کارگزاران در چارچوب جبهه اصلاحات فعالیت می‌کند

مرعشی:حزب کارگزاران در چارچوب جبهه اصلاحات فعالیت می‌کند

ارمان شرق- آقای همتی یکی از شخصیت‌های خوبی هستند که در انتخابات حضور دارند اما ما منتظر تصمیم جبهه اصلاحات هستیم. در مجموع برای هر کنش و فعالیتی در انتخابات در حال بررسی شرایط هستیم و جمع‌بندی نهایی را سخنگوی جبهه اصلاحات اعلام خواهند کرد.

حسین مرعشی، عضو جبهه اصلاحات ایران، گفت: حزب کارگزاران پیشنهادهایی برای مسیر پیش‌رو دارد که آن‌ها را در زمان مناسب به جبهه اصلاحات تقدیم خواهیم کرد. اما اکنون از منظر عنصر زمانی امکان رسانه‌ای شدن آن‌ها نیست.
برای هر کنش و فعالیتی در انتخابات در حال بررسی شرایط هستیم

حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران ایران در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص آخرین موضع این حزب نسبت به انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: حزب کارگزاران همواره اعلام کرده است که در چارچوب جبهه اصلاحات فعالیت می‌کند و هر اقدامی که داشته باشیم، درون این جبهه تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی افزود: البته حزب کارگزاران پیشنهادهایی برای مسیر پیش‌رو دارد که آن‌ها را در زمان مناسب به جبهه اصلاحات تقدیم خواهیم کرد. اما اکنون از منظر عنصر زمانی امکان رسانه‌ای شدن آن‌ها نیست.

عضو جبهه اصلاحات ایران در رابطه با فعالیت این جریان در انتخابات شوراهای شهر، اظهار داشت: انتخابات شوراهای شهر طبق روال قبلی در جبهه اصلاحات ادامه دارد و در این زمینه در جلسات پیش‌رو تصمیم‌گیری دقیق خواهد شد و حتما جزئیات اقداماتی که در این عرصه به مرحله تصویب و اجرا برسد، توسط سخنگوی جبهه یا رئیس ستاد انتخاباتی جبهه اصلاحات اعلام خواهد شد. مجددا تاکید دارم که جبهه اصلاحات ایران در این انتخابات با انسجام کامل حرکت خواهد کرد.

مرعشی در رابطه با اظهارنظر یکی از اعضای این حزب مبنی بر حضور در انتخابات حتی در صورت ردصلاحیت همه کاندیداها، بیان داشت: ایشان نه سخنگوی کارگزاران هستند، نه سخنگوی جبهه اصلاحات، من مطلب ایشان را ندیدم اما اگر چنین حرفی را مطرح کرده‌اند، برداشت شخصی خودشان است.

وی در رابطه با گمانه‌زنی‌ها در خصوص نزدیکی میان حزب متبوع خود با عبدالناصر همتی کی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: آقای همتی یکی از شخصیت‌های خوبی هستند که در انتخابات حضور دارند اما ما منتظر تصمیم جبهه اصلاحات هستیم. در مجموع برای هر کنش و فعالیتی در انتخابات در حال بررسی شرایط هستیم و جمع‌بندی نهایی را سخنگوی جبهه اصلاحات اعلام خواهند کرد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.