آرمان شرق: امام جمعه موقت تهران گفت: استکبار جهانی از طریق شبکه های مجازی عفت عمومی جامعه اسلامی ایران را نشانه گرفته است.
به گزارش آرمان شرق به نقل از  نامه نیوز، آیت الله کاظم صدیقی روز چهارشنبه در مراسم روز دانشجو و گرامیداشت ۱۰ شهید دانشجوی شهرستان قائمشهر، افزود: دشمن درصدد است تا با ترفندهای مختلف و از طریق فضای مجازی به مطرح کردن افرادی که کفایت مدیریت درکشور ایران اسلامی را ندارند، بپردازد.
وی با اشاره به اینکه دشمن با ترفندهای مختلف می خواهد تا همه چیز ما را از بین ببرد، گفت: این معامله با خدا نیست، معامله با خدا آن است که همه ما با حضور در صحنه ها به استقبال دشمن برویم تا نقشه های شوم دشمن خنثی شود.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد اختلاف بین مردم و نظام است، افزود: امروز دشمن با ترویج ناامیدی تلاش دارد تا صدای منسجم کشور را بشکند.
آیت الله صدیقی با تاکید براینکه همه ما باید جنگ نرم را جدی بگیریم ، گفت: جنگ نرم خطرناک تر از جنگ سخت است.
وی همچنین در خصوص شهدا گفت: شهدا کسانی بودند که با دلدادگی و صداقت در جبهه ها حضور پیدا کردند تا به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند.
امام جمعه موقت تهران بیان کرد: شهدای مدافع حرم ما هم بدون هیچ گونه ترسی با رفتن به استقبال دشمنان بر آنان پیروز شدند تا ذره ای از خاک ایران به دست دشمن نیفتد.
آیت الله صدیقی در این مراسم همچنین با بیان اینکه حیات طیبه رمز ماندگاری جوامع اسلامی است، افزود: یک جامعه آراسته به نور وحی راه را برای حیات و تعالی و تکامل دیگر جوامع بشری هموار می کند و در این مسیر صبر کلید واژه شناخت حق و ایمان است.
وی راه رسیدن به حیات طیبه را عمل صالح ، همت و عزم بر مبنای ایمان اعلام کرد