اخبار ویژه
تبلیغات

هکرها سایت خبری معروف ایرانی را از دسترس خارج کردند

هکرها سایت خبری معروف ایرانی را از دسترس خارج کردند

آرمان شرق: جانشین مدیر مسؤول سایت خبرآنلاین گفت: متأسفانه سایت از سوی عوامل ناشناس هک شده است و هنوز موفق به بازگرداندن آن نشده‌ایم. به گزارش آرمان شرق به نقل از فارس، پروین جانشین مدیر مسؤول سایت خبرآنلاین گفت: متأسفانه از امروز -چهارشنبه ۱۸ مهرماه- سایت از دسترس مخاطبان خارج شده و در حقیقت از […]

آرمان شرق: جانشین مدیر مسؤول سایت خبرآنلاین گفت: متأسفانه سایت از سوی عوامل ناشناس هک شده است و هنوز موفق به بازگرداندن آن نشده‌ایم.

به گزارش آرمان شرق به نقل از فارس، پروین جانشین مدیر مسؤول سایت خبرآنلاین گفت: متأسفانه از امروز -چهارشنبه ۱۸ مهرماه- سایت از دسترس مخاطبان خارج شده و در حقیقت از سوی عوامل ناشناس هک شده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که هک سایت از سوی چه کسانی صورت گرفته نیز عنوان داشت: طی چند روز اخیر ما مدام از سوی افراد ناشناس تهدید می‌شدیم و به ما اعلام کرده بودند که شما را هک می‌کنیم که در نهایت نیز امروز تهدید خود را عملی کردند.

پروین همچنین درباره اینکه افراد تهدید کننده با کدام بخش از محتوای شما مشکل داشتند که شما را تهدید می‌کردند نیز عنوان داشت: تهدیدها کلی بود و اشاره‌ای به این نداشت که به خاطر چه مطلبی و در اعتراض به چه صورت می گیرد، فقط تهدیدها انجام می‌شد که در نهایت هم عملی شد.

وی در پاسخ به این که آیا مشخص شده از کدام کشور حمله سایبری به شما انجام شده و این اقدام در داخل کشور صورت گرفته یا در خارج نیز اظهارداشت: متاسفانه هنوز هیچ چیز در این رابطه مشخص نشده و تنها می‌دانیم که سایت از دسترس خارج شده و علی‌رغم تلاش دوستان فنی هنوز نتوانسته‌ایم آن را برگردانیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم زودتر بتوانیم سایت را برگردانیم، در حال حاضر تحریریه سایت خبرآنلاین به کار خود ادامه می‌دهد و ما محتواهای تولید شده را در پیام رسان‌های مختلفی که داریم، منتشر می‌کنیم.