آرمان شرق:آمیان با گل بی‌نظیر ستاره ایرانی خود موفق به پیروزی برابر دیژون شد.

به گزارش آرمان شرق به نقل از “ورزش سه”، در ادامه مسابقات هفته نهم لیگ لوشامپیونه فرانسه تیم آمیان که مثل چهار مسابقه اخیرش سامان قدوس را از ابتدا در ترکیب داشت، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در استادیوم دو لا لیکورن مقابل تیم رده سیزدهمی دیژون قرار گرفت.

قدوس که در ۶ بازی این فصل برای آمیان موفق به زدن دو گل شده و دو پاس گل داده، امشب هم در ترکیب تیمش خوش درخشید و نمایش فوق‌العاده‌ای ارائه داد تا بتوانند صاحب سه امتیاز ارزشمند شوند و از شرایط بحرانی فاصله بگیرند.

در دقیقه ۳۹ بازی امشب، آمیان صاحب یک ضربه آزاد در سمت چپ میانه زمین شد؛ گانسو برزیلی این ضربه ایستگاهی را را کوتاه کار کرد و به سامان قدوس پاس داد که ستاره ایرانی با دید بالای خود دروازه دیژون را هدف قرار داد و با شوت بیرون پای بی‌نظیر از فاصله حدودا ۳۰ متریکه در میانه راه تغییر جهت عجیبی هم داشت و چرخش توپ را زیباتر کرد، موفق به گلزنی به بهترین شکل ممکن شد.

در ادامه یاران سامان قدوس توانستند تک گلی که زده بودند را حفظ کنند تا به پیروزی یک بر صفر خانگی مقابل دیژون برسند تا ۱۰ امتیازی شوند و با چهار پله صعود در رده سیزدهم جدول لیگ لوشامپیونه قرار بگیرند.

سامان قدوس که با بازی‌های تماشایی خود در ماه اول حضور در آمیان، دو گل زد و دو پاس گل داد، از سوی این باشگاه فرانسوی به‌عنوان بهترین بازیکن ماه سپتامبر انتخاب شد و جایزه خود را قبل از بازی امشب برابر دیژون دریافت کرد.

گلی که قدوس در دیدار امشب برابر دیژون به ثمر رساند، بدون شک می‌تواند جزو برترین گل‌های هفته و ماه لوشامپیونه و حتی قاره اروپا قرار بگیرد.

این مهاجم ایرانی با پایان بازی امشب آمیان، به ایران باز خواهد گشت تا در اردوی آماده‌سازی تیم ملی در راه جام ملت‌های آسیا شرکت کند.