آرمان‌شرق–سه بازیگر زن خارجی به دلیل ماندن طولانی مدت در توالت یک رستوران بازداشت شدند. پس از دستگیری سه بازیگر ، برای ماندن طولانی مدت درتوالت رستوران ، آن ها خواستار تحریم رستوران شدند.

“اریکا واکر”، “بریتنی ماری لوسیو” و “آسیا شارل اپرسون” برنده سابق جایزه برتر در امریکن آیدل بازیگر سریال تلویزیونی «گرینلیف» ، در روز مادر ، وارد رستوران هوستون واقع در آتلانتا شدند ، ده دقیقه بعد به دلیل تاخیر غیرطبیعی وبعد از بیرون نیامدن آن زنان از توالت ، مدیر هوستون یک پلیس را بصورت مخفیانه جهت بیرون انداختن زنان از توالت صدا کرد.

طبق گزارشات پلیس : او وارد توالت شد و از آن ها خواست که آنجا را ترک کنند اما آن زنان به او خندیده و بی توجه به هشدارهای پلیس رستوران را ترک نکردند ، همین باعث شد تا افسر پلیس مچ دست “لوسیو” را با هدف خارج کردن از رستوران بگیرد اما مقاومت خانم بازیگر وضعیت را آشفته می کند ، در حین درگیری لوسیو با مشت به دهان پلیس کوبیده و باعث بریدن لبش می شود.

درحالیکه افسر پلیس “لوسیو” و “واکر” را کنترل کرده است ، اپرسون گوشی خود را روشن و شروع به ضبط فیلم می کند، ویدئو نشان می دهد در حالیکه “لوسیو” و “واکر” تلاش می کنند از دست پلیس خود را رها کنند افسر پلیس آن ها را به سمت بوته های بیرون رستوران می کشد.

طبق شواهد سه زن حدود ۳۰ دقیقه بعد از زمان تعطیلی رستوران وارد توالت شده اند، در حالیکه قبلا به آن ها گفته شده بود که رستوران بسته است. آن زنان گفتند: آشپزخانه بسته بود اما وقتی که به دستشویی رفته اند در رستوران باز بود و مشتری ها در حال غذا خوردن بودند.

آن ها بیش از ۱۰ دقیقه در توالت باقی ماندند و با وجود درخواست های زیاد مدیران رستوران بی توجه به کار خود ادامه دادند.

جرالد گریگز ، وکیل لوسیو میگوید که زنان برای دیدار دوستانشان به رستوران دعوت شده بودند و قصد داشتند به ملاقات آنها که در حال غذاخوردن بودند بروند که چنین درگیری رخ داده است.